Právě hledáme

VEOLIA ENERGIE ČR, a.s. - Region Čechy,
člen nadnárodní francouzské skupiny Veolia, přední český výrobce a dodavatel tepla a elektrické energie, první nezávislý provozovatel sítě chladu v České republice

hledá zájemce na pozici

Technik BOZP a PO

Pracovní náplň:

 Řízení a zajišťování činností na úseku bezpečnosti, hygieny a ochrany zdraví při práci na provozovaných energetických zdrojích v lokalitě Praha
 Řízení a kontrola stavu komplexního zabezpečování požární ochrany, posuzování zabezpečování požární ochrany objektů, technologií a staveb na lokalitě Praha
 Provádění pravidelných kontrol BOZP a PO a kontrol na požití omamných látek
 Sledování pracovních úrazů + zajišťování prevence, zjišťování příčin vzniku případných nehod či úrazů
 Zajišťování aktualizace dokumentace v oblasti BOZP a PO
 Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
 Součinnost s ředitelstvím společnosti v oblasti krizového řízení a fyzické ochrany

Nabízíme:

 Zázemí silné nadnárodní společnosti
 Jistotu a stabilitu velké firmy
 Odpovídající platové ohodnocení
 Zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
 Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme:

 SŠ technického směru
 Praxe 3 roky výhodou
 Práce s PC – Word, Excel
 Osvědčení o odborné způsobilosti technika PO a technika BOZP podmínkou
 Výborné komunikační a organizační schopnosti

Místo výkonu práce:

Praha

Datum nástupu:

Ihned nebo dle dohody

Kontakt

Veolia Energie ČR, a.s., Region Čechy
Enterprise Office Centrum - Pikrtova 1737/1a
140 00  Praha 4
Česká republika
Telefon: +420 221 511 945,