Právě hledáme

Veolia Komodity ČR, s.r.o., člen skupiny Veolia Energie v České republice,
v současné době jeden z největších alternativních obchodníků s elektrickou energií a plynem v ČR,

hledá zájemce na pozici

SPECIALISTA PODPORY PRODEJE

Pracovní náplň:

  • Zadávání údajů pro fakturaci elektřiny a plynu do informačních systémů
  • Fakturace plynu a elektřiny
  • Registrace odběrných míst u OTE, a.s.
  • Vyřizování požadavků zákazníků (ukončování smluv, připojování odběrných míst atd.)
  • Údržba webových stránek
  • Příprava reportů
  • Spolupráce s ostatními úseky společnosti
  • Asistentská činnost

Nabízíme:

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Práci pro jednoho z největších alternativních obchodníků s elektrickou energií a plynem v ČR
  • Zajímavé mzdové ohodnocení, bonusy/cílové/roční odměny
  • Pracoviště v centru Ostravy s parkováním zdarma
  • Pružná pracovní doba
  • Nadstandardní benefity – osobní účet, příspěvky na děti, úrazové pojištění, zvýhodněné služby O2, 25 dnů dovolené + 3 sick days

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s fakturací plynu a elektřiny výhodou
  • Práce s PC – dobrá znalost Word, Excel, PowerPoint
  • Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni
  • Obchodní a komunikační dovednosti

Místo výkonu práce: Ostrava

Možnost nástupu: ihned

Kontakt

28. října 3337/7
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká republika