Právě hledáme

VEOLIA ENERGIE ČR, a.s. - Ředitelství společnosti
člen nadnárodní francouzské skupiny Veolia, přední český výrobce a dodavatel tepla
a elektrické energie, první nezávislý provozovatel sítě chladu v České republice

hledá zájemce na pozici

REFERENT NÁKUPU

Pracovní náplň:

- Zajišťování strategického nákupu pro skupinu Veolia Energie v souladu s legislativními a interními předpisy
- Zajišťování výběrových řízení v oblasti nákupu pro výrobu, distribuci a služby
- Vyjednávání s dodavateli
- Příprava smluv
- Vedení předepsané evidence obchodních případů
- Provádění cenové kontroly u dodavatelských faktur
- Příprava podkladů pro reklamace, vyřizování sankcí, popř. náhrady škod

Nabízíme:

- Zázemí silné nadnárodní společnosti
- Pracoviště v centru Ostravy s parkováním zdarma
- Zajímavé mzdové ohodnocení – pololetní, cílové, mimořádné a další odměny
- Pružná pracovní doba
- Nadstandardní zaměstnanecké benefity – osobní účet, příspěvky na děti, úrazové pojištění, zvýhodněné služby O2 Czech republic, bezúročné půjčky, 25 dnů dovolené + 3 sick days
- Podpora profesního a jazykového vzdělávání

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- Zkušenosti v oblasti nákupu podmínkou
- Zkušenosti s dotačními programy a znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou
- Znalost PC – pokročilá úroveň MS Office (zejména Excel, Word)
- Angličtina – komunikativní úroveň
- Komunikační schopnosti v oblasti vyjednávání, asertivita

Místo výkonu práce: Ostrava
Možnost nástupu: 01.02.2019
Pracovní poměr: doba určitá (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou)

Kontakt

Veolia Energie ČR, a.s.
28. října 3337/7
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká republika