Právě hledáme

Veolia Průmyslové služby ČR, a.s.

Veolia Průmyslové služby ČR, a.s. a její dceřiné společnosti jsou součástí skupiny VEOLIA ENERGIE ČR, která patří mezi nejvýznamnější energetické skupiny v zemi, od června 2010. Veolia Průmyslové služby ČR, a.s. představuje světovou referenci v oblasti těžebního provozu a průmyslu, neboť zajišťuje dodávku a distribuci elektrické energie a výrobu tepla, teplé vody a stlačeného vzduchu pro těžbu uhlí v dolech patřících největší těžební společnosti v České republice OKD. Dodávka a distribuce elektřiny je zajišťována i pro další konečné zákazníky připojené k lokální distribuční soustavě Veolia Průmyslové služby ČR, a.s.

vyhlašuje otevřené výběrové řízení na pozici:

Provozní zámečník

Pracovní náplň:

- Provádění údržby strojních technologií a točivých strojů (kompresory, plynové kogenerační jednotky čerpadla, dusíkové hospodářství, uhelné a plynové kotelní jednotky, potrubí rozvody)
- Zámečnické práce při opravách výrobního, dopravního a pomocného zařízení
- Montážní a demontážní práce při opravách výrobního, dopravního a pomocného zařízení
- Spolupráce při odstraňování akutních poruchových stavů technologického zařízení
- Práce s vysokozdvižným vozíkem - vykládka a nakládka materiálu
- Pravidelné revizní a čistící práce na svěřeném zařízení
- Příprava zařízení pro revizní činnost - kotle, tlakové nádoby stabilní
- Člen požární hlídky - likvidace požárů
- Práce v nepřetržitém provozu
- Provádění periodických kontrol a běžné údržby tepelných sítí vč. výměníkových a předávacích stanic

Nabízíme:

- Zázemí silné nadnárodní společnosti
- Zajímavé mzdové ohodnocení, cílové/pololetní odměny
- Nadstandardní zaměstnanecké benefity
- Podpora profesního vzdělávání

Požadujeme:

- Vyučen v oboru – strojního zaměření
- Svářečský průkaz výhodou
- Praxe v oblasti strojní údržby, oprav nebo montáží
- Samostatnost, komunikativnost, zručnost
- Časovou flexibilitu, ochotu se vzdělávat a učit se novým věcem
- Řidičský průkaz skupiny B

Místo výkonu práce:

všechny pracoviště společnosti, pravidelné pracoviště: areál Dolu ČSM, Stonava

Možnost nástupu:

leden 2019 nebo dohodou

Kontakt

Jiřina Sklenářová
Zelená 2061/88a
709 00  Ostrava-Mariánské Hory
Česká republika
Telefon: +420 725 362 476