Právě hledáme

VEOLIA ENERGIE ČR, a.s. - Ředitelství společnosti
člen nadnárodní francouzské skupiny Veolia, přední český výrobce a dodavatel tepla
a elektrické energie, první nezávislý provozovatel sítě chladu v České republice

hledá zájemce na pozici

PRÁVNÍK

Pracovní náplň:

- Příprava a revize smluvních dokumentů
- Příprava a revize vnitřních předpisů
- Příprava právních stanovisek (samostatně i ve spolupráci s externími advokátními kancelářemi)
- Aplikace zákona o zadávání veřejných zakázek
- Sledování změn v legislativě a jejich aplikace ve společnosti
- Spolupráce s ostatními útvary společnosti

Nabízíme:

- Zázemí silné nadnárodní společnosti
- Pracoviště v centru Ostravy s parkováním zdarma
- Zajímavé mzdové ohodnocení – roční, cílové, mimořádné a další odměny
- Pružná pracovní doba
- Nadstandardní benefity – osobní účet, příspěvky na děti, zvýhodněné služby O2 CZ, bezúročné půjčky, 25 dnů dovolené + 3 sick days atd.
- Podpora profesního a jazykového vzdělávání

Požadujeme:

- VŠ vzdělání, obor právo
- Praxe v oboru (advokátní, soukromá nebo státní sféra) min. 1 rok
- Zkušenosti s aplikací zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou
- Zkušenosti s přípravou smluv na realizaci technických celků výhodou
- Angličtina slovem i písmem – min. úroveň B2
- Samostatnost, odpovědnost, schopnost práce pod tlakem
- Řidičské oprávnění sk. B

Místo výkonu práce: Ostrava
Možnost nástupu: 1.2.2019
Pracovní poměr: doba určitá (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou)

Kontakt

Veolia Energie ČR, a.s.
28. října 3337/7
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká republika