Právě hledáme

Veolia Energie Praha, a.s., člen skupiny Veolia Energie v České republice,
dodavatel tepelné energie zejména na levém břehu Vltavy, kde provozuje lokální plynové zdroje

hledá zájemce na pozici

Strojník energetických zařízení

Pracovní náplň:

 Preventivní a běžná údržba kotelen a výměníkových stanic
 Zjišťování a lokalizace závad, jejich odstraňování

Nabízíme:

 Zázemí silné nadnárodní společnosti
 Jistotu a stabilitu velké firmy
 Odpovídající platové ohodnocení
 Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
 Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme:

 Vyučen nebo SŠ – obor strojní nebo elektro (výhodou)
 Vyhláška 50/78 Sb. – je výhodou
 Osvědčení na obsluhu NTL kotlů, plynových zařízení, tlakových nádob (možné zaškolení)
 Praxe v oboru 2 roky
 Znalost dalších prací v údržbě výhodou
 Základní znalost práce na PC
 ŘP, skup. B.

Místo výkonu práce: Praha

Kontakt

Veolia Energie ČR, a.s., Region Čechy
Enterprise Office Centrum - Pikrtova 1737/1a
140 00  Praha 4
Česká republika
Telefon: +420 221 511 945,