Právě hledáme

VEOLIA ENERGIE ČR, a.s. - Region Čechy,
člen nadnárodní francouzské skupiny Veolia, přední český výrobce a dodavatel tepla a elektrické energie, první nezávislý provozovatel sítě chladu v České republice

hledá zájemce na pozici

Technik realizace projektů

Pracovní náplň:

 Spolupráce na zpracování návrhů rozvojových a koncepčních plánů společnosti, zejména v oblasti zásobování teplem,
 Zabezpečení přípravy a realizace jmenovitých investičních akcí, příprava potřebných podkladů, vyjádření a smluv nutných v rámci územních a stavebních řízeních a kolaudacích investičních staveb,
 Příprava podkladů k výběrovým řízením, příprava technické části zadávacích dokumentací a návrhů smluv na zpracování projektů, realizaci staveb, věcná břemena, atd,
 Posuzování projektových dokumentací a nabídek, vykonávání funkce technického dozoru při realizaci investičních akcí, vyhodnocování zrealizovaných investičních akcí,
 Předání zrealizované investiční akce provozovateli, spolupráce s provozovatelem při zkušebním provozu, jeho vyhodnocování a spolupráce na garančních zkouškách,
 Vyřizování reklamací v záručních lhůtách,
 Zpracování podkladů pro zařazení zrealizovaných investičních akcí do majetku společnosti,
 Vykonávání administrativní činnosti v oblasti vedení projektů.

Nabízíme:

 Zázemí silné nadnárodní společnosti,
 Práci pro předního českého výrobce a dodavatele tepla,
 Zajímavé mzdové ohodnocení, cílové odměny,
 Nadstandardní zaměstnanecké benefity,
 Podpora profesního a jazykového vzdělávání.

Požadujeme:

 VŠ (preference) - fakulta strojní, obor energetika (tepelné stroje a zařízení), případně stavební (obor TZB) nebo elektro (řídící systémy, MaR) – vhodné i pro absolventy. V případě jiného VŠ vzdělání je požadována min. 3-letá praxe v oblasti realizace projektů v teplárenství/plynárenství. V případě SŠ vzdělání je požadována min. 5-letá praxe v oblasti realizace projektů v teplárenství/plynárenství.
 Znalost práce na PC (Excel, Word, základní znalost AutoCAD),
 Řidičský průkaz skupiny B,
 Samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti, dobré technické znalosti.

Datum nástupu:

Ihned

Místo výkonu práce:

Praha

Kontakt

Veolia Energie ČR, a.s., Region Čechy
Enterprise Office Centrum - Pikrtova 1737/1a
140 00  Praha 4
Česká republika
Telefon: +420 221 511 945,