Právě hledáme

VEOLIA ENERGIE ČR, a.s. - Region Čechy,
člen nadnárodní francouzské skupiny Veolia, přední český výrobce a dodavatel tepla a elektrické energie, první nezávislý provozovatel sítě chladu v České republice

hledá zájemce na pozici

Administrativní a technická podpora obchodního útvaru

Pracovní náplň:

 Práci v oblasti obchodní, ekonomické, technické
 Zpracování dat v systému ROD – zadávání dat
Administrativní podpora recepce

Nabízíme:

 Získání praktických zkušeností v obchodní oblasti v rámci
DPČ či DPP (rozsah 40-60h měsíčně), – vhodné pro studenty
 Odměna: nástup 120 Kč/hod, po 3 m - 140 Kč/hod
Stravenky
 Možnost diplomové práce

Požadujeme:

 Studium VŠ technického nebo ekonomického zaměření (1.-2. ročník)
 Komunikativní znalost AJ - není podmínkou
 Dobrá znalost práce s PC (MS Excel, MS Word)

Místo výkonu práce:

Praha - Pankrác

Datum nástupu:

Ihned

Kontakt

Veolia Energie ČR, a.s., Region Čechy
Enterprise Office Centrum - Pikrtova 1737/1a
140 00  Praha 4
Česká republika
Telefon: +420 221 511 945,