Právě hledáme

VEOLIA ENERGIE ČR, a.s. - Region Čechy,
člen nadnárodní francouzské skupiny Veolia, přední český výrobce a dodavatel tepla a elektrické energie, první nezávislý provozovatel sítě chladu v České republice

hledá zájemce na pozici

Strojník energetických zařízení - Topič

Pracovní náplň:

 Zabezpečení provozu kotelny ve třísměnném nepřetržitém provozu
 Zabezpečení provozu zdroje chladu (čpavkové chlazení)
 Zabezpečení provozu zařízení na dodávky stlačeného vzduchu
 Řízení provozu energocentra, vč. příslušenství a dalšího technologického zařízení dle platné legislativy
 Kontroly a zkoušky technologie stanovených dle provozních předpisů
 Drobná údržba technologického zařízení
 Zajišťování odečtů spotřeb energií a podkladů pro hlášení
 Spolupráce s externími dodavateli při servisu a opravách technologických zařízení

Nabízíme:

 Zázemí silné nadnárodní společnosti
 Jistotu a stabilitu velké firmy
 Odpovídající platové ohodnocení
 Zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
 Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme:

 Vzdělání SOU/ÚSO – obor strojní nebo elektro (výhodou)
 Topičský průkaz 3. třídy (v případě nižší kvalifikace je zde možnost rozšíření kvalifikace na požadovanou úroveň)
 Osvědčení na obsluhu NTL kotlů, plynových zařízení, tlakových nádob (možné zaškolení)
 Znalost dalších prací v údržbě výhodou
 Základní znalost práce na PC
 ŘP, skup. B.

Místo výkonu práce:

Krušovice

Nástup:

možný ihned - smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Kontakt

Veolia Energie ČR, a.s., Region Čechy
Enterprise Office Centrum - Pikrtova 1737/1a
140 00  Praha 4
Česká republika
Telefon: +420 221 511 945,