Právě hledáme

Veolia Energie Kolín, a.s., člen skupiny Veolia Energie v České republice,
výrobce a dodavatel tepla ve městech Kolín a Vlašim, zabývající se rovněž výrobou elektrické energie

hledá zájemce na pozici

Technik - operátor

Pracovní náplň:

 Obsluha a kontrola chodu plynových kotelen a výměníkových stanic
 Preventivní a běžná údržba, odstraňování poruch kotelen a výměníkových stanic
 Montáž a údržba měřidel tepla a vody, provádění měsíčních odečtů
 Zajišťování pohotovostí v mimopracovní době, v průběhu víkendů a svátků dle stanoveného rozvrhu
 Vedení evidence odpracovaných hodin na jednotlivých zakázkách, vystavování žádanek na materiál a služby

Nabízíme:

 Zázemí silné nadnárodní společnosti
 Jistotu a stabilitu velké firmy
 Odpovídající platové ohodnocení
 Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
 Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme:

 Vyučen nebo SŠ – SŠ s maturitou výhodu.
 Osvědčení na obsluhu NTL kotlů, plynových zařízení, tlakových nádob (možné zaškolení)
 Praxe v oboru 2 roky
 Znalost dalších prací v údržbě výhodou
 Základní znalost práce na PC
 ŘP, skup. B.
 Bydliště: Vlašim a a okolí

Místo výkonu práce:

Vlašim

Nástup:

01/07/2018 nebo dle dohody

Kontakt

Veolia Energie ČR, a.s., Region Čechy
Enterprise Office Centrum - Pikrtova 1737/1a
140 00  Praha 4
Česká republika
Telefon: +420 221 511 945,